Verve 300mm Inline Panel (Matt Black)
In stock
Product Code
U97192
Inline Shower Panel Only
Features
● 25mm adjustment
● 6mm toughened safety glass
● ClearVue Glass Coating
Features
● 25mm adjustment
● 6mm toughened safety glass
● ClearVue Glass Coating
| Stocked Item | Yes |
|---|---|
| Size | 300x1900 mm |
| Width | 300 mm |
| Height | 1900 mm |
| Thickness | 6 mm |
| Brand | Flair |
| Manufacturer Part Code | VIL30BC |
| Range | Verve |
| Type | Inline Panel |
| Supplier Colour | Black |
| Easy Clean | No |
| Warranty | 20 years |

