Verve 1000mm Frameless Side Panel (Matt Black)
In stock
Product Code
U97207
Side Panel Only
Features
● 25mm Profile Adjustment
● ClearVue Glass Coating
● Quick Release Double Wheel Rollers
Features
● 25mm Profile Adjustment
● ClearVue Glass Coating
● Quick Release Double Wheel Rollers
| Stocked Item | Yes |
|---|---|
| Size | 1000x1900 mm |
| Width | 1000 mm |
| Height | 1900 mm |
| Brand | Flair |
| Manufacturer Part Code | VSP100BC |
| Range | Verve |
| Type | Side Panel |
| Supplier Colour | Black |
| Easy Clean | No |
| Warranty | 20 years |

