Tissino Hugo2 (Anthracite) Double Angled Radiator Valve (Pair)
In stock
Product Code
U78320
An angled valve, designed to perfectly complement our towel rails.
| Stocked Item | No |
|---|---|
| Length | 67.3 mm |
| Depth | 90 mm |
| Brand | Tissino |
| Manufacturer Part Code | 34-4034 |
| Range | Hugo2 |
| Type | Radiator Valve |
| Supplier Colour | Anthracite |
| Connection Size | ½" BSP male 15mm female |
| Warranty | 10 years |

