Ideal Standard Sandringham 21 Wall Hung Bowl
In stock
Product Code
B98850
Login to see prices
Fragile Special care needed when handling
Sandringham 21 consists of a wide range of sanitaryware, bathing and brassware options in a simple Contemporary design. Domestic and Commercial Use, Water Efficient
| Stocked Item | No |
|---|---|
| Width | 390 mm |
| Length | 350 mm |
| Height | 560 mm |
| Brand | Ideal Standard |
| Manufacturer Part Code | V391001 |
| Range | Sandringham |
| Type | Wall Hung Toilet |
| Style | Contemporary |
| Supplier Colour | White |
| Standards | BS EN 997; BS EN 33 |


