Bandon 800x600mm LED Mirror with Demister and Touch Sensor
In stock
Product Code
UA8920
Features● Input: 170-250V
● Output: 12V
● Power: 48 W
● Lumen: 3080
● Color Temperature: 6000K
● Demister Pad: 200x350mm - 7.7 W
● Output: 12V
● Power: 48 W
● Lumen: 3080
● Color Temperature: 6000K
● Demister Pad: 200x350mm - 7.7 W
| Stocked Item | No |
|---|---|
| Size | 800x600 mm |
| Width | 800 mm |
| Height | 600 mm |
| Depth | 35 mm |
| Brand | Inspire |
| Manufacturer Part Code | LRM8060 |
| Range | Bandon |
| Type | Illuminated Mirror |
| Style | Contemporary |
| Shape | Rectangular |

