Bandon 700x500mm LED Mirror (Chrome)
In stock
Product Code
UA3582
Comes with Demister and Touch Switch.
Features
● Input: 170-250V
● Output: 12V
● Power: 38 W
● Lumen: 2640
● Color Temperature: 6000K
● Demister Pad: 200x300mm - 6.6 W
Features
● Input: 170-250V
● Output: 12V
● Power: 38 W
● Lumen: 2640
● Color Temperature: 6000K
● Demister Pad: 200x300mm - 6.6 W
| Stocked Item | No |
|---|---|
| Size | 700x500 mm |
| Width | 500 mm |
| Height | 700 mm |
| Depth | 35 mm |
| Brand | Inspire |
| Manufacturer Part Code | LRM5070-A |
| Range | Bandon |
| Type | Illuminated Mirror |
| Style | Contemporary |
| Supplier Colour | Chrome |

