Atlas Pro Full Pedestal
In stock
Product Code
U10590
• Full Pedestal• Vitreous China
• CE Compliant
• Contemporary Design
• CE Compliant
• Contemporary Design
| Stocked Item | No |
|---|---|
| Width | 386 mm |
| Length | 122 mm |
| Height | 679 mm |
| Brand | Lecico |
| Manufacturer Part Code | FS110110000000 |
| Range | Atlas Pro |
| Type | Full Pedestal |
| Style | Contemporary |
| Supplier Colour | White |
| Material | Ceramic |
| Standards | CE |

